Archive for Август, 2012

Історична довідка про храми села Шепель.

Українське село з давніх-давен було оберегом, джерелом духовності народу, його традицій, звичаїв, вірувань. Багато цікавих таємниць береже історія кожного села, його минуле. Дивовижно цікаве минуле села Шепель  на Волині.

Успіння Пресвятої Богородиці.

Найбільш ранні пам’ятки, які дійшли до нас, і які оповідають про кончину Богоматері, датуються IV ст. і містять різні дані про те, де, як і як довго жила Пресвята Діва після закінчення земного життя Спасителя.

Благословіння школярам.

Кожен православний християнин знає, що перед всяким добрим ділом, слід попросити у Бога допомоги і благословіння. Вже стало доброю традицією  у храм святителя Стефана, що в смт. Торчин, звершувати  молебень перед початком навчання.

Сповідь духовенства Луцького районного благочиння.

Піст є час молитви і покаяння, коли кожен з нас повинен випросити у Господа прощення своїх гріхів, а саме постом і сповіддю, щоб гідно причаститися св. Христових Таїн та очистити свою душу.

«Фавор» — фестиваль, що запалює серця.

     Місце де немає смутку, місце де кожен тобі друг, місце з якого не хочеться повертатися – Фавор! Саме так називається фестиваль, що збирає молодь з усієї Волинської області, щоб подарувати незабутні враження від проведеного часу в хорошій компанії на дивовижної краси природі. Отож про все по-порядку.

Заупокійна молитва в усичівському храмі.

Сьогодні виповнився рік після смерті дорогих нашому серцю людей: протоієрея Миколая і матушки Марії Назаруків, з села Усичі, що на Волині.

Історична довідка про село Воютин.

Село Воютин, що на Волині, виникло у першій половині XVI століття. Воно розташоване на південний захід від Луцька і за 13 кілометрів – від залізничної станції Несвіч. Сільській раді підпорядковані населені пункти Воютин, Гать, Тертки, Чорний Ліс.

Преображення Господнє.

    Преображення Господнє—це одне з дванадцяти най­більших християнських свят, встановлене на честь об’явлення божественної сили Христа Спасителя своїм учням.

Історична довідка Покровського храму села Городині на Волині.

Волинь — у минулому величезний за площею історичний та адміністративний регіон, розташований на північному заході України. Його географічні межі неодноразово змінювалися протягом віків. Такою ж була й історична доля цього краю — складною з буремними та яскравими подіями. Особливим було значення Волині в історії України наприкінці XVI- на початку XVII століть.