Archive for Январь, 2013

Різдвяний концерт у Смолигові.

Шановна редакціє газети «Дзвони Волині».Звертаємось до вас із розповіддю та подякою про чудове дійство, яке відбулося 14 січня в с.Смолигів Луцького району.  Ми, церковні хористи Свято-Михайлівського храму села Білостік Луцького району, отримали запрошення заздалегідь, тому вагалися чи достойні такої честі, чи впораємося із виступом серед багатьох запрошених церковних клективів.

Святкові вітання від малечі і молоді.

9 січня — свята Православна церква молитовно згадує день пам’яті святого першомученика і архидиякона Стефана. Святий Стефан походив з євреїв, які жили поза Святою Землею. Після зішестя Святого Духа на апостолів Церква стала швидко зростати і виникла необхідність піклуватися про  тих, хто прийняв хрещення.

Презентація книги «Церковна історія с. Радомишль».

Презентація книги «Церковна історія с. Радомишль» відбулась 8 січня 2013 року в Успенському храмі села Радомишль, Луцького району.

Рождество у Торчині.

Святковий тропар, що співається на Рождество передає суть того, що відбулося насправді у Віфлеємі — людям з’явився Спаситель, якого потребує кожна душа на землі. «Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний По­радник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру…»(Іс. 9 : 5).