Archive for Октябрь, 2013

Престольне свято маленького храму.

22 жовтня свята православна церква вшановує пам’ять апостола Якова Алфеєва. В цей день у древньому храмі святого апостола Якова, що в селі Шепель Луцького району була відслужена Божественна літургія.

Священича толока.

Ліс — легені нашої планети, він має неоціненне екологічне, соціальне та економічне значення, адже бере участь у формуванні клімату планети, забезпечує людство киснем. А для волинян ліс є ще і годувальником, адже наші ліси багаті грибами і ягодами.

У Луцьку відбувся хресний хід із чудотворними іконами Волині.

Древнім Луцьком пройшов хресний хід із чудотворними іконами Волині. Цьогоріч він зібрав священиків усієї Волині — двох єпархій. Близько 340 священиків з молитвою пройшли вулицями міста від Покровського храму до храму всіх Святих землі Волинської.

Свято рівноапостольної Фекли.

У понеділок 7 жовтня 2013 року у храмі святителя Стефана, що у містечку Торчин, відбулася Божественна літургія з нагоди 13-ї річниці освячення храму. 

Дитячий малюнок на асфальті.

Сьогодні у недільній школі при храмі святителя Стефана, єпископа Володимир — Волинського, у селищі Торчин відзначали День художника. Хто не любить малювати ? Діти із захопленням малювали на асфальті та розповідали про свої малюнки. Акцію було приурочено  до 1025- річчя хрещення Київської Русі.

Золоте весілля наших парафіян.

У барвах золотої осені 1963 року побралося подружжя Володимира і Сусанни Корніцьких, які звили родинне гніздечко в селищі Торчин. — » Про шлюб у церкві тоді не йшлося. Не можна було». — пригадує Сусанна Миколаївна.

Престольне свято маленького села.

Ця знаменна подія відбулася за імператора Костянтина Великого, який першим з римських імператорів припинив гоніння на християн. Рівноапостольний імператор Костянтин, що за допомогою Божою отримав у трьох війнах перемогу над ворогами, побачив на небі Боже знамення — Хрест із написом: «Цим переможеш». Гаряче бажаючи відшукати Хрест, на якому був розіп’ятий Іісус Христос, імператор Костянтин направив [...]

Освячення хреста.

На території кладовища у селищі Торчин постав великий Хрест, на місці старого, який з часом зруйнувався. Новий хрест з чорного граніту виготовили у житомирському кар’єрі. Автором проекту є настоятель прот. Анатолій, а споруджено хрест коштом  місцевих підприємців — родиною Віктора Кулика. 

Ювілей храму у Буянах.

   Різдво Пресвятої Богородиці, християнське свято, в православній Церкві входить в число  дванадесятих свят. Пресвята Діва Марія народилася в той час, коли люди дійшли до таких меж морального занепаду, при яких  покаяння здавалося вже неможливим.

Свято освячених плодів.

 Як і кожного року радісно і  врочисто святкували Преображення Господа нашого Іісуса Христа парафіяни нашого храму. Було відслужено Божественну Літургію після якої хресною ходою обійшли довкола храму.