Archive for Октябрь, 2016

Православні затурчани вшанували преп. Параскеву.

Щорічно 27 жовтня Православна Церква згадує пам’ять преп. Параскеви Сербської. Цю святу особливо шанують жителі с. Затурці на Волині. І хоча в Затурцях є храм та православні затурчани змушені ходити по сусідських парафіях, щоби задовільнити духовні потреби і не впасти в гріх розколу.

Призначено єпископа Нафанаїла на Волинську кафедру.

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви (журнал №42) від 18 жовтня 2016 року правлячим архієреєм Волинської єпархії було призначено єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла.

95 -літній ювілей веселівського Покровського храму.

Перебуваючи в селі Веселому на Волині я завжди дивувався чудовому розположенню самого села. В центрі села Веселе знаходиться древній Покровський храм.

Друга річниця пам’яті з дня смерті ієромонаха Корнилія.

Минуло вже два роки з моменту трагічної загибелі ієромонаха Корнилія( Денисюка). Духовенство, родина і духовні діти батюшки Корнилія зібралися в храмі мученика Пантелеімона для спільної молитви.

Православні торчинці молитовно відзначили 16- річч’я освячення храму.

7 жовтня 2016 року православні торчинці молитовно відзначили чергову річницю освячення храму, а саме шістнадцять років з часу освячення престолу і храму святителя Стефана єпископа Володимир — Волинського.