Освячення престолу у Покровському храмі с. Воютин.

Велична подія сталася в історії невеличкого села Воютин на Волині. 11 березня 2017 року був освячений новий престол Покровського храму. На подвір’ї храму преосвященого владику Нафанаїла із запашним короваєм зустріли діти та велика кількість людей, а в  храмі Покрови Божої Матері настоятель храму прот. Олександр Насарчук, який просив преосвященного владику помолитися за парафіян цього храму, а також за мир в Україні.

Преосвященнійший владика Нафанаїл звершив чин освячення престолу  та Божественну Літургію.

Під час Чину освячення престолу та Літургії єпископу Нафанаїлу  співслужили  настоятель храму та місцеве духовенство. За багаторічну сумлінну працю на ниві Христовій настоятель храму, прот. Олександр Насарчук був удостоєний церковної нагороди — палиці.

За богослужінням співав священичий хор » Октоїх» під керівництвом прот. Дмитра Григорчука та місцевий хор під керівництвом Людмили Ткаченко.

Після Божественної Літургії Владика звернувся до присутніх з проповіддю, у якій привітав настоятеля і парафіян із освячення престолу та розповів про значення храму у житті кожного християнина.

За багаторічну працю на благо Церкви Христової благословенною грамотою була нагороджена Валентина Здрилюк, керівник місцевого сільгосппідприємства.

На завершення святкування, владика Нафанаїл преподав архіпастирське благословіння для всіх богомольців.