Престольне свято в Іовському храмі села Дорогиничі.

Кожен православний храм має свого небесного покровителя. На честь преподобного Іова, ігумена і чудотворця Почаївського, зведено чимало храмів. Одним з таких є храм у селі Дорогиничі Локачинського району на Волині.

10 вересня 2015 року, коли  православні вшановують пам’ять преп. Іова, з благословіння високопреосвященнійший Ніфонта, митрополита Волинського і Луцького, очолив святкову Божественну літургію у  храмі с. Дорогиничі благочинний прот. Анатолій Собуцький.

Співслужили отцю благочинному священики з інших благочинь і єпархій. Співав місцевий церковний хор під керівництвом матушки Алли Давнюк. За Божественною Літургією проповідував прот. Анатолій Ткачук.

В храмі села Дорогиничі, вже п’ятнадцять років, знаходиться часточка святих мощей преп. Іова, яка вмонтована в раку з зображенням преподобного. Під час хресного ходу раку з часточкою мощей священники обнесли довкола храму. Отець благочинний привітав всіх з святом і виголосив многоліття. Настоятель храму прот. Анатолій Давнюк подякував всім за молитви і побажав в мирі і благодаті дочекати престольного свята на другий рік.

Прот. А. Ткачук. фото В. Давнюк. 2015 р. с. Дорогиничі.