Торчинські богомольці поклонилися святиням Почаївської лаври.

З благословення керуючого Волинською єпархією владики Нафанаїла  понад сімдесят парафіян храму святителя Стефана звершили паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Вже стало доброю традицією відвідини найбільших святинь Православ’я у дні Великого посту. Паломникии мали змогу  приступити до таїнств Сповіді і Причастя. Під час перебування в Лаврі богомольці вклонилися її святиням: чудотворній іконі Почаївської Божої Матері, Стопі Богородиці та нетлінним мощам преподобних отців Іова і Амфілохія. Кожен віз додому і гостинці Лаври  — святу воду та просфори.

По обіді паломники поїхали  до Почаївського Свято-Духівського скита, який розташований на одній з Почаївських гір. Де мали змогу  прикластись до часточок мощів  багатьох  святих. Також торчинські паломники відвідали монаший цвинтар, де помолились і були помазані святим маслом на могилі Преподобного Амфілохія Почаївського.

Не оминули і  джерело Святої Анни у с. Онишківці. Скупались у ньому і відвідали храм монастиря. Набравши святої води, з великими враженнями і вірою в Боже милосердя паломники вирушили до Богоявленського жіночого монастиря в м. Кременець. Там всі молилися за вечірнім богослужінням і отримали благословення митрополита Сергія.

Дякуючи Богові за це паломництво, я молюся, аби мати змогу ще поклонитися  Почаївським Святиню  і помилуватися красою Лаври.

 

Мандрував з паломниками і прот. Анатолій Ткачук. 2017 р.