Чудотворну ікону Богородиці Касперівську зустрічали в Торчині

Великою молитвою любові та миру стала хресна хода в Україні. Яка радість, одинадцять  чудотворних ікон проходять дорогами та храмами України! Яке диво, Пресвятая Богородиця сходить з ікон –  і чисті серцем бачать Їі! Яка благодать Божа  огортає тих, хто у соборній та особистій молитві припадає до чудотворного образу. 

З 2 липня чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Касперівська» із Одещини перебуває у храмах Волинської єпархії УПЦ.    Касперівська ікона Божої Матері – найвідоміша християнська святиня півдня України, нині знаходиться у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Одеси.

На прохання вірян та з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла чудотворний образ Богородиці у день Різдва святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна переступає поріг православного храму в Торчині. Разом із духовенством і мирянами сусідніх храмів щира молитва лунала і розчулювала православні серця.

Препетним серцем і щирою молитвою зустріли ми Матінку Божу, Заступницю і Покровительку роду християнського. Відкрили Їй серця наші  - Пресвітлому образу Цариці неба і землі. У тихій уклінній молитві попросили миру усій Україні, усій православній родині, кожній маленькій церкві – нашій християнській сім’ї. Просимо миру душевного, радості у Господі  і покаяння,  благодаті Божої на все і вся. І кожен, хто прийде поклонитись святому образу, у молитві серця скаже про наболіле, припаде вустами і душею до Матінки Божої з надією зцілення, дарування небесної милості, здійснення найсокровенніших  бажань.

Хай Пресвята Богородиця почує молитву кожного серця і вимолить у Сина Свого по проханням наших.

Почуй мої моління, о Мати Пресвята,

Подай благословення від Сина і Отця,

На наші одкровення, на наші каяття

Подай благословення від Сина і Отця

Ірина Бойко. фото О. Ткачук. 2017 р.