Престольне свято Святительського храму в Торчині.

10 травня 2017 року у селищі Торчин відзначили престольне свято храму Святителя Стефана, єпископа Володимир — Волинського. Духовну радість святкування з парафіянами розділили численне духовенство і богомольці.

Зранку до храму, який цьогоріч відзначає сімнадцяте престольне свято, зійшлися місцеві мешканці, приїхали й гості з навколишніх міст і сіл.

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла торжества очолив благочинний Локачинської округи протоієрей Анатолій Собуцький, якому співслужило духовенство Волинської і Рівненської єпархій, яке відгукнулося на запрошення настоятеля храму протоієрея Анатолія Ткачука.

Традиційно за Божественною літургією була піднесена молитва за мир в Україні.

Прот. Євгеній Поліщук очолив хресний хід, привітав парафіян з святом і побажав радісного теперішнього і щасливого майбутнього, духовного єднання та мирного неба. Наймолодші торчинські парафіяни піднесли кожному священнику хліб і квіти.

Після завершення богослужіння усіх парафіян та гостей традиційно запрошено на святковий обід. Атмосферу свята і духовну радість відчули всі, хто в цей день відвідав храм Святителя Стефана в Торчині.

прот. А. Ткачук. фото О. Ткачук. 2017р.