Щирі слова вітання для батюшки і матушки.

Дорогий наш батюшка, щиросердечно вітаємо Вас і Вашу сім’ю з цим прекрасним днем у вашому житті! Я впевнена, що такого ж сонячного і по-осінньому теплого дня Ваша мама вперше взяла на руки немовлятко- свого первенця.     Разом з батьками раділа і вся природа, адже Господь подарував світу чудову людину, лікаря душ людських, наставника, батька і хорошого сім’янина. Саме у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові і їх матері Софії ваш день народження і як подарунок святі діви і їх матір наділили Вас всіма цими чеснотами і мудрістю. Низький уклін вам за вашу доброту і терпеливість до своїх духовних дітей! Велике спасибі вам за те, що ви до кожної людини підходите з Любов’ю і віддаєте частинку душі, розділяєте з нею горе, знайдете потрібне слово, утішите і підтримаєте у складні моменти життя.
Напевно в жодній мові світу не має стільки добрих, теплих слів, щоб виразити всю мою вдячність Вам… Для мене Ви стали духовним батьком, духовним рятівником і молитвеником за мою грішну душу. У найважчі хвилинки Ви з матушкою були завжди поруч, допомагали словом, ділом та молитвою. Господь Нагородив Вас прекрасною дружиною, помічницею, яка сьогодні теж святкує день свого небесного покровителя, матушкою Вірою. Дійсно у вашій сім’ї  живе віра і любов. Також Мучениця Любов дала у вашу сім’ю частинку себе і у день її пам’яті на небесах уклався ще один союз двох люблячих Господа і один — одного людей.
Так, як жили у Єдності сестри Віра, Надія і Любов, так і Господь об’єднав ці найголовніші дати у вашому житті в один день. Як свята Софія укріпляла своїх дочок у вірі до Бога, так і свята Церква укріпляє вас і дає надію на спасіння та життя вічне разом з покровителями вашого сімейства. Багато труднощів випало на початок вашого подружнього життя, та завжди ви їх приймали з вірою, надіючись що все це заради однієї мети- створити у нашому селищі острівець православної віри, і любили своїх кривдників. Свята Церква, як і мучениця Софія, переживала за вас серцем та знала, що ціна всім стражданням- царство Боже.
Дорогі і рідні    батюшко і матушко,  прийміть мої вітання з  цим святом. Я не поет і  не вмію складати  віршів на вашу честь,  та всі мої слова  родилися в душі і  вилились отут від щирого серця.
Нехай Боже благословіння ніколи не залишає вашого дому, у хвилини відчаю Надія вам подасть свою руку допомоги, Віра укріпляє ваші діла, Любов допомагає жити, а Мудрість крокує поруч.
Многая і благая літа!!!

Марія Кревська. смт. Торчин.