Вітання всім жінкам з святом жінок — мироносиць.

НАШІ ЩИРІ ВІТАННЯ ДЛЯ ВСІХ ЖІНОК І ДІВЧАТ З НАГОДИ  ЖІНОЧОГО СВЯТА — НЕДІЛІ ЖІНОК-МИРОНОСИЦЬ. На жаль, поки що, мало людей знають про це православне свято, яке святкували наші предки з 10 ст., і яке так намагалися замінити комуністи радянським шабашем — 8 березням.

Притча: Маленький хлопчик запитав маму: «Чому ти плачеш?» — Тому, що я жінка! — Я не розумію! Мама обійняла його і сказала «Ти не зрозумієш цього ніколи». Тоді хлопчик запитав у батька: «Чому мама іноді плаче без причини?» «Усі жінки іноді плачуть без причини», — відповів батько. Згодом хлопчик виріс, але не припиняв дивуватись: «Чому жінки плачуть?»

Нарешті він запитав у Бога… І Бог відповів: «Задумавши жінку, Я хотів, щоб вона була досконалою. Я дав їй плечі, такі сильні, щоб тримала цілий світ, і такі ніжні, щоб підтримувала дитячу голівку. Я дав їй дух, настільки сильний, щоб стерпіти будь-який біль. Я дав їй волю, настільки сильну, що вона йде вперед, коли інші падають. Вона піклується про хворих і втомлених не нарікаючи. Я дав їй доброту — любити дітей за будь-яких обставин, навіть якщо вони кривдять її. Я зробив її з ребра чоловіка, щоб вона захищала його серце. Я дав їй мудрість зрозуміти, що хороший чоловік ніколи не завдасть їй болю навмисно, але іноді випробовуватиме її силу й рішучість стати поряд з ним без вагань.

І нарешті, Я дав їй сльози. І дав право проливати їх, де і коли вона забажає. І тобі, сину Мій, треба зрозуміти, що краса жінки не в її одязі, зачісці чи манікюрі. Краса жінки в очах, які відчиняють двері до її серця, де живе любов».

ЗАПАМ’ЯТАЙ, ЯКЩО ТИ ЧОЛОВІК… Будь обережним — не дай жінці заплакати, тому що Господь рахує її сльози… Жінка сотворена з ребра чоловіка, не з ноги, щоб бути приниженою, не з голови, щоб перевершувати, а з боку, щоб бути поруч із тобою, і бути рівною тобі. І з-під руки, щоб бути захищеною тобою. І зі сторони серця, щоб бути коханою…

Мудре жіноцтво!!! Талановите і вічно молоде, сильне у поривах своїх, незвідане у долі своїй, таємниче і світле!!! З святом жінок-мироносиць Вас!!! Нехай Бог чує ваші молитви і допомагає вам завжди… Христос воскресє!

За матеріалами інтернет видань.